Ben Bogulursam her sey ölür !..

 
Yüzünü görmediğim, adını bilmediğim, elini tutmadığım hayallerim var benim..
Bu yüzden herkes konuştuklarını yazar, ben sustuklarımı..
 
Hayatın Okyanusundayım. O kadar uçsuz bucaksızlığın tam ortasında.. 2 ay önce Titanik gibi batmaz denilen sapasağlam ‘Hayat Buse’m battı.. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını ve hiçbir şeyin garanti olmadığını anladım bununla beraber. Yüzmeyi/‘yaşamı devam ettirmenin yöntemini’ biliyorum ama dalgalar o kadar hırçın ki.. Bir oradan vuruyor bir buradan.. Hayatın tokadı gibi sert ve soğuk.. Kimi insan buna Kader diyor kimisi de Kadersizlik.. Üstüme birde yağmurlar/’negatif çevresel sorunlar’ yağıyor.. Bu Karanlık geceyi/‘Zor dönemi’ atlattığım an Güneşi/‘Mutlu ve huzurlu günleri’ görebileceğimi düşünüyorum.
Bağırmalarım, çırpınışlarım sonucu 2 tane tekne/‘umut’ yanaşıyor beni almaya. Ama onlarda hemen dibimde batıveriyor çok kısa bi sürede. Yıldırım ve şimşek/‘Hayırlısıysa olsun duası’ düşüyor üstelerine.. Anlıyorum ki ulu Bulutlar benim iyiliğimi istiyor. Benim yanlış karar almamı engelliyor.
 
Hayatın benim iyiliğim için çabaladığından eminim artık..
Her şey bir fabrikanın işleyişi gibi.. Bir şeyler gelişiyor, gözüme sokar gibi nedenler çıkıyor, aşılıyor sonra bitiyor ve kendiliğinden iptal oluyor, sonra bir şeyler daha gelişiyor, tekrar gözüme sokar gibi büyük nedenler çıkıyor, aşılıyor sonra kendiliğinden bitiyor. Ve gerçek gelişmesi gereken şey gelişiyor..
Ben hayatı sevdikçe, oda beni seviyor.. Seviyeli bir ilişkimiz var artık.. =))
Ufak bir Karamsarlık, Negatif düşünce Okyanusuna düşmüştüm ki, zıplayıp çıkmam erken oldu.. Batan ‘Hayat Buse’m denizaltı olmuş ve beni kurtardı sanırım. Şuan hala içine giremedim ama en azından onun sayesinde boğulmuyorum şuan..
 
Gelecek ya Gelmezse korkularım biraz olsun duruldu. Planla(hayal kur), Çabala ve Yaşa.. artık hayat felsefem bu.. Düşün ve uygula gibi bir şey ama daha güzeli.
 
Şuan Mutluyum.. Süperim hatta Mükemmelim.. =))
Yaşamayı Seviyorum yaa… Harika bişey bu..
 
 
Kıssadan Hisse…
Seni Seviyorum Rabbim.. Resmen olaylarla anlatıyorsun bana her şeyi.. 1 günde 1 yıllık tecrübeyi sunuyorsun önüme.. Onca seçenekle beraber neyi seçersem seçeyim en son tekrar Doğru yola sokuyorsun beni..
Mgult..