PozitifMan © ve Kadınları anla(yama)makTwitter'da, Günün Konusu #erkeklerdeiticiozellikler .. Bi 10 dk bakayım, Kızlar Neyi Sevmiyor diye, Resmen Komediler ya hu :D


'' Leah_ulan - Leah '' diyor ki,
#erkeklerdeiticiozellikler / futbol izlemeyen erkek son derece itici mesela. bi de kapris yapan erkek. bu ikisi karı gibi aynı.

'' YourBluebelly - Beste Tkdogan '' da diyor ki,
#erkeklerdeiticiozellikler / mal gibi futbol izleyen erkek, sürekli mac ve top takip eden erkek.

Bu Okuduğum 500. çelişkili Twetti ve bi örnek daha, Milyonlarca var da aslında...

'' BoSVeRMiS - Melike Çam '' diyor ki,
#erkeklerdeiticiozellikler / terin üstüne ölümüne deodorant parfüm..

'' Nerminkocaman - yagmur damLası '' da diyor ki,
#erkeklerdeiticiozellikler / deodorant kullanmamaları!!! leş gibi ter kokmaları..

Şurdaki tezatlığa da bakın. Malum terliyor insanoğlu sıcak olduğu için bunu Erkeğin bir sorunu olarak görüyorlar. Sanki kendileri Miss bebek gibi kokuyormuş gibi.. Hadi onu da geçtim yine düşünceli davranıp ter kokmasın diye parfüm sıkan Erkeğide beğenmiyor ve onu da Sorunlu görüyorlar..

Burdan da anlaşılacağı gibi Kadınları Anlamak imkansız !.. Tüm kadınları anlayamazsınız asla.. Ama bir tek Kadın'ı anlayabilirsiniz..


Kendinizi O'na adarsanız, O'nu çok Severseniz ve Gerçekten O'nu ve Empati ile yaşarsanız o bir tek Kadın'ı anlayabilirsiniz.. =))

Benden tavsiye, Gerçekten Hayatınızın Ruh Eşinizi bulduğunuzu hissettiğiniz an sakın Vazgeçmeyin.. Malum Devir değişti, Evlenemezsiniz yoksa.. ;)


Genel Olarak Kızların Erkeklerde İtici Gördüğü / istemediği Davranışlar,

'V' yaka tişört,
göğüs kılı,
uzun saç,
tırnak bakımsızlığı,
düşük bel pantolon
silp mayo,
yere tükürmeleri,
dar kıyafet giymeleri,
küfür etmeleri,
Siyah kumaş pantolon,
özensiz ütülenmiş beyaz gömlek,
çok fazla ayrık bacaklar
kadın poposuna sahip olmaları
pis ayakkabilarla dolasmalari
Sivri burun kösele ayakkabı,
açık renk kot pantolon,
jöleli saçlar
bağrına kadar açılmış gömlek düğmeleri,
dişlerini fırçalamamaları,
uzun boylu olmaması
sigara içmeleri,
kaşlarını alması,
vs.vs.vs
vs.vs.
vs.


Başlığa Bakarsak '' Kızların Erkeklerde İstemediği Davranışlar'' yazıyor ama bilmem sizde fark ettiniz mi yukarıda yazan TÜM MADDELER de sadece ve sadece FİZİKSEL Unsurları söylüyor. Yok saçı, yok başı, yok kılı, yok kaşı..

Yaw tamam Ahir zamandayız anlıyorum da bu kadar da olmayın bea.. 80 yıl aynı yastığa baş koyacak birisi renkli pantolon giyse ne olacak, dar kıyafet giyse ne zararı olacak sana.. 80 yıl sonra herkes buruş buruş olacak, Herkes aynı olacak Fiziksel olarak bir üstünlük olmayacak.
ee Peki bu artislik niye o zaman ??

Seni gerçekten Seviyorsa, Güldürebiliyorsa, üzüldüğünde değişik ufak bebekliklerle seni Mutlu edebiliyorsa, sana yalan söylemiyor ve İlk Günkü gibi çok Seviyorsa bu yetmez mi ?
Uzun bir saç, uzun bir boy’dan daha önemli birer unsur bence..
Ama empati kurduğumda anlayabiliyorum.. İnsanların yüze 97’si Bilinçsiz ve Karamsar ve negatif bir hayat sürüyor. Böyle davranmaları çok normal yani..

Değişmek, Gelişmek ve Hayat boyu Mutlu ve Huzurlu yaşayıp hiçbir şeyi sorun etmeden ‘’ PozitifMan ‘’ olmak sizin elinizde.. tam olarak Pollyanna gibi körkütük her şeye atlamak, kabul etmek değildir bu..

 
PozitifMan ©
Çevresinde olan biten her olaydan kendine pay çıkaran, hayatında yaşadığı her şeyde ‘Bundan ne fayda alabilirim, Bunun görülmeyi bekleyen Mutluluğu nedir’ diyen, önüne engel ve sorun çıktığında bundan Mutlu olan, ve bu Engelleri sabır, fedakarlık ve azim ile pes etmeden aşıp Kocaman Kocaman mutluluklara ulaşan ve Karşılık beklemeden her insana yardım etmeye çalışan ve hoşgörülü davranıp, iltifatlar eden ve Sürekli hayaller kurup, Hayallerin verdiği Mutlulukla taptatlı bi Hayat süren bireye, PozitifMan © denir..

Peki Siz,
her olumsuzlukta Neden ben? Diyip, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşüp, çevrenin sosyal baskılarına takılıp negatif düşüncelerde boğulmak mı istiyorsunuz yoksa PozitifMan olarak gerçekten çok Mutlu ve tatlı Hayallerle mi yaşamak istiyorsunuz ?


PozitifMan olmaya karar verdiğinizde Size bu Harikalar Diyarı’nın sırrını vermek için 7/24 hazır ve nazır bekliyor olacağım.. Sadece bir ‘tık’ ötenizdeyim.. =))

http://facebook.com/MuammerGultekiin << Kişisel Facebook Hesabım =))

http://facebook.com/MarMarGelisimAkademisi   << Gelişim ve Değişim Akademi'm =))


 
Hayat bir seçiştir, vazgeçiş değil..

Sen hayatla eğlenmezsen, hayat senle eğlenir..!

Mgult.. ©