Devletin Mallarına inat, Yaşasın Mutlu Hayat

İnsanlığın yaşadığına tamamen inancım kalmadı artık..
Hayat o kadar güzel ki, bunu görmek yerine ısrarla Mutsuzluğu, Karamsarlığı, Negatif davranan ve her işe Sorumsuzca ve Enerjisi düşük başlamaları beni çok yaralıyor. Resmen şaka herhalde bu diyorum, Harikalar Diyarını neden göremiyorlar, Kafalarını neden kumdan kaldırmıyorlar diye. Ve onları özetleyebileceğim en iyi kelime, Mal kelimesi oluyor. Oldukça ağır bir kelime olduğunun farkındayım bununla birlikte Çok anlamı ifade ettiği için her anlamdan uyuyor. Robotlaşmış Meta gibi, Aklı olduğu halde kendini tanıyıp keşfedip Hayallerine ulaşmak yerine sıradan ve Mutsuz bi hayatla monotonlaşan eşyalar gibi, Devletin Park ve Bahçelere koyduğu Banklar gibi kısaca Mal işte.. Sadece ona biçilen Görevini yerine getiren obje veya varlık misali..
Sürçü Lisan Ettiysem Af ola.. Lakin Böyle ağır sözlerden anlıyor bu İnsanlar Malesef.. tüm Sözlerim Meclisten dışarı.. =))


Geleneksel her hafta Aşkın Market bünyesinde yapılan Halısaha maçımızda Karektersiz Rakip oyuncusu tarafından son dakikada adice sert Müdahale sonucu yere düşürdükleri Omzu çıkan arkadaşımızdan Özür dilemeyen Fair Play’den uzak Rakip Takıma yazıklar olsun..Futboldan zevk almaya değil de Savaşmaya gelen ve arkadaşımızın Omzunun çıkmasına sebeb olan, değersiz karaktersiz insanlıktan nasibini almayan insanları dövünce Futbol Kötüdür oluyor. Biz suçlu oluyoruz!

Dibimiz 112’nin Binası olduğu halde 1 saatte gelen Ambulans ve İçerisinde ki uyuşuk, hantal ve gebeş İlk yardım görevlilerine yazıklar olsun..

Omzu çıkık arkadaşımız yerinden bile kıpırdayamazken, Ambulansı ta 100 metre öteye koyan ve Kiloları ve hantallıkları yüzünden 100 metreyi 10 dk da gelen ve Sağlık çantasını biz taşıdığımız embesil İlk yardımcıları dövünce, Sağlıkçılara saygı kalmadı oluyor. Biz suçlu oluyoruz!

Gecenin 3’ünde Hastaneye giderken yolda gördüğümüz Otel Servisinden inen ve evine giden Mini Etekli Resepsiyonist Bayan’a sapıklık ve taciz yapan, Zengin Sarhoş Züppeye de yazıklar olsun..

Haddini bilmez, her şeye sahip olacağını düşünen adi insanlara haddini bildirince Şiddet oluyor. Biz suçlu oluyoruz!

İnsanlıktan uzak, her şeyi birbirine soran SSK Hastanesinin Acil Bölümündeki Bilinçsiz Doktorlar ve Hayattan bezmiş Soğuk ve İtici Personel ve Sağlık Çalışanlarına da Yazıklar olsun..

Yanlış tanı koyup, sorumsuzca iş yapan Doktor ve Hastane çalışanlarına haddini bildirince, İnsanlar değer bilmiyor oluyor. Biz suçlu oluyoruz!

Evet eminim artık ve son kararım, insanlar Kötüdür. insanlar Bilinçsizdir.
Resmen ağlamak istiyorum yaa. Nasıl bir Dünyada Nasıl bir Ülkede yaşıyorum ben.
Allahım sen her şeyi hakkıyla gören ve bilensin.
Bu Ahir zamanda, beni Şeytanlaşmış insanın şerrinden Koru yaRabbi..

Omzu çıkan bizler, Tacize ve tecavüze uğrayan bizler, sorumsuz ilk yardıma maruz kalan bizler evet tabî ki de Biz suçluyuz hiç Devletin Malları, Çalışanları yada diğer insanlar suçlu olur mu ?!
Devletin Malı sadece Devlette çalışan değil, Bilinçsizlik yapan ve Bunun farkında olmayan Herkes'dir.

Devletin Mal’ı o kadar çok ki artık İnsanların bulunduğu yaşam alanlarından soğudum.

Parfümlerle, Egzoz gazlarıyla, Fabrikanın zehirli gazlarıyla Ozon tabakasını deliyorlar ve yazlar daha sıcak, kışlar daha soğuk, yaz iken soğuklar, soğuk iken aşırı nem dengeleri tamamen bozulmasına sebep oluyorlar ve Küresel Isınma için ne yapıyorsun deyince, biz duyarlıyız diyen aciz İnsanlar sizlere de yazıklar olsun..

Kürk, Mont, Elbise ve Tekstil malzemesi yapacağız diye hayvanları katleden, Yakacak bulmak için Ormanları kesen ve sit alanı yapmak için Ormanlık alanları yakan aciz insanlar sizlere de yazıklar olsun..

Türkiye’nin her yerine baz istasyonları dikip, bide bunun her dakika da bir baz istasyonumuz açılıyor diyerek reklamını yapan üçkağıtçı Cep Telefonu operatörlerine ve zor durumda kaldığın için Modern Tefeci olan Bankalardan kullandığın Kredileri verirken hiçbir zorluk çıkarmadan anında kitleyen Bankalar, ufacık bi aksaklıkta evini, yuvanı alıp çocuklarını ortada bırakan, insanları intiharlara sürükleyen aciz Cep Telefonu Operatör ve Bankacılar sizlere de yazıklar olsun..

Sorumsuz sağlık çalışanlarını, Bilinçsiz Futbol oyuncularını, ahlaksız Zengin Züppelerini, Doğayı katleden adileri, insan hayatıyla oynayan Allah Korkusu olmayan Gıda çalışanlarını ve aciz, bir işi zamanında yapmayan Devlet Memurlarını ne kadar dövsen de akıllanmazlar.  Zira bize de onları dövmek yakışık almaz.
Şiddet ve Kavga, Aciz İnsanların işidir !..

Bizim yumruğumuz onlara inat daha yaşanılır bir dünya için hizmet etmek olacak.. Bizim tekmemiz Doğayı ve Çevreyi her şeye rağmen korumak ve bu düşünceyi yaymak olacak.. Bizim dayağımız her şeye rağmen Bilinçsizce davranan tüm insanlara bıkmadan, usanmadan Hayatın ne kadar güzel bir yer olduğunu ve onlar ne yaparsa yapsınlar bizim Allaha Şükürler olsun ki, içimizde kor gibi yanan İman ateşini ve İnsanlara ve Dünyaya yardım etmek düşüncemizi ve vizyonlarımızı, daha Harika bi Gelecek için Psikolojik çalışmalarımızı ve Hayallerimizi engelletmemek olacak..

Bizim Mutluluğumuz ve Enerjimiz tüm Dünya olmasa bile, tüm Çevremizi saracak..
İşte Bu benim Hayat amacım..

Devletin Mallarına İnat, Yaşasın Mutlu Hayat..